pomóż mamie i tacie

Wiadomości

Rozwód ? Przemyśl to ! Czwartek, 30 Czerwca 2011

Po ponad pół roku przygotowań rusza kampania - Rozwód ? Przemyśl to ! - www.rozwodprzemyslto.pl mająca na celu upowszechnienie wiedzy o długoterminowych skutkach rozwodu dla dzieci.
Czytaj więcej...

Pierwsze ujęcia z planu filmowego. Czwartek, 19 Maja 2011

Dzięki ofiarności wielu z Państwa mogliśmy rozpocząć produkcję spotów w kampanii, która zwróci uwagę opinii publicznej na skutki rosnącej liczby rozwodów. Na naszym kanale w serwisie YouTube mogą Państwo zobaczyć pierwsze ujęcia z planu filmowego.
Czytaj więcej...

List do Komisji Europejskiej Poniedziałek, 11 Kwietnia 2011

W kwietniu zachęcaliśmy do przesyłania poniższego tekstu Komisji Europejskiej. Szacujemy, że do 30 kwietnia 2011 roku list z Polski wysłało przeszło 10 tysięcy osób. Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali. Będziemy dalej monitorować losy tej akcji oraz planowaną regulację, która stała się jej powodem.
Czytaj więcej...

Rodzina i przemoc - raporty, statystyki, prawo Wtorek, 29 Marca 2011

Polakowi rodzina kojarzy się, jak wynika z badań, głównie z dobrostanem i szczęściem. Polskiemu ustawodawcy sądząc po obszarach, w których się nią najchętniej zajmuje głównie z przemocą. Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie jest jedną z niewielu w Polsce, w której tytule uzywa się słowa rodzina.
Czytaj więcej...