pomóż mamie i tacie

Wiadomości

Światowy Fundusz na Rzecz Równości. Czwartek, 15 Grudnia 2011

USA: Sekretarz stanu Hillary Clinton zapowiedziała utworzenie „Światowego Funduszu na Rzecz Równości”, który ma na celu promocję na całym świecie praw osób homoseksualnych oraz tolerancji dla homoseksualizmu, biseksualizmu oraz tzw. transpłciowości .
Czytaj więcej...

Podsumowanie kampanii Wtorek, 20 Września 2011

Dzisiaj o godzinie 11.00 miała miejsce konferencja prasowa podsumowująca naszą kampanię. Prezentację z wynikami podsumowania można znaleźć tutaj. Rezulaty i oceny kampanii mogą budzić zadowolenie.
Czytaj więcej...

Będzie emisja spotu w TVP! Wtorek, 20 Września 2011

Telewizja Polska rozpocznie w najbliższym czasie emisję spotu „Bajka” przygotowanego przez Fundację Mamy i Taty w ramach prowadzonej od lipca br. kampanii społecznej „Rozwód? Przemyśl to”. O rozpoczęciu emisji „Bajki” postanowił prezes Zarządu TVP Juliusz Braun, uchylając wcześniejszą, odmowną decyzję telewizyjnej Komisji ds. Kampanii społecznych.
Czytaj więcej...

TVP cenzuruje spot! Pomóż nam. Poniedziałek, 19 Września 2011

Wrzesień będzie kolejnym, trzecim już miesiącem, w którym telewizja TVN bezpłatnie emituje (średnio ponad 200 razy miesięcznie) nasz spot Bajka. W sierpniu w Polsacie ukazał się 10 minutowy wywiad a w ostatnią środę (14 września) w programie Dzień Dobry TVN wyemitowano 20 minutową rozmowę w studio poświęconą w całości naszej kampanii
Czytaj więcej...