pomóż mamie i tacie

Wiadomości

Będzie emisja spotu w TVP! Wtorek, 20 Września 2011

Telewizja Polska rozpocznie w najbliższym czasie emisję spotu „Bajka” przygotowanego przez Fundację Mamy i Taty w ramach prowadzonej od lipca br. kampanii społecznej „Rozwód? Przemyśl to”. O rozpoczęciu emisji „Bajki” postanowił prezes Zarządu TVP Juliusz Braun, uchylając wcześniejszą, odmowną decyzję telewizyjnej Komisji ds. Kampanii społecznych.
Czytaj więcej...

TVP cenzuruje spot! Pomóż nam. Poniedziałek, 19 Września 2011

Wrzesień będzie kolejnym, trzecim już miesiącem, w którym telewizja TVN bezpłatnie emituje (średnio ponad 200 razy miesięcznie) nasz spot Bajka. W sierpniu w Polsacie ukazał się 10 minutowy wywiad a w ostatnią środę (14 września) w programie Dzień Dobry TVN wyemitowano 20 minutową rozmowę w studio poświęconą w całości naszej kampanii
Czytaj więcej...

List do TVP S.A. Poniedziałek, 19 Września 2011

W Polsce każdego roku blisko 60 tysięcy dzieci przeżywa rozwód rodziców. Ponad 80 % Polaków uważa zjawisko rosnącej liczby rozwodów za poważny problem społeczny.
Czytaj więcej...

Rozwód ? Przemyśl to ! Czwartek, 30 Czerwca 2011

Po ponad pół roku przygotowań rusza kampania - Rozwód ? Przemyśl to ! - www.rozwodprzemyslto.pl mająca na celu upowszechnienie wiedzy o długoterminowych skutkach rozwodu dla dzieci.
Czytaj więcej...

Pierwsze ujęcia z planu filmowego. Czwartek, 19 Maja 2011

Dzięki ofiarności wielu z Państwa mogliśmy rozpocząć produkcję spotów w kampanii, która zwróci uwagę opinii publicznej na skutki rosnącej liczby rozwodów. Na naszym kanale w serwisie YouTube mogą Państwo zobaczyć pierwsze ujęcia z planu filmowego.
Czytaj więcej...