pomóż mamie i tacie

Wiadomości

Transplantacja Niedziela, 06 Marca 2011

Przeszczepianie organów poprzedza tzw. immunosupresja czyli farmakologiczne niszczenie systemu obronnego organizmu aby zmniejszyć ryzyko odrzucenia przeszczepu. Suma działań rządu, parlamentu i senatu układa się dziś w obraz takiego przygotowania pacjenta do transplantacji. Pacjentem jest w tym wypadku polski porządek prawny a wszczepianym organem związki osób tej samej płci.
Czytaj więcej...

2 minuty, 1 rozmowa, 60 tysięcy dzieci. Czwartek, 13 Stycznia 2011

W Polsce systematycznie rośnie liczba rozwodów (w dużych miastach sięga 40%). Badania opinii publicznej pokazują, że 81% dorosłych Polaków postrzega to zjawisko jako bardzo poważny problem społeczny. Rozwód to zazwyczaj pogorszenie sytuacji materialnej, społecznej i zawodowej kobiety a szczególnie matki wychowującej samotnie małoletnie dzieci.
Czytaj więcej...

Nowa kampania Mamy i Taty Piątek, 05 Listopada 2010

Badania opinii społecznej pokazują, że 81% dorosłych Polaków postrzega jako problem rosnącą liczbę rozwodów. Polska na tle krajów europejskich wykazuje w tym obszarze alarmującą dynamikę (wskaźnik rozwodów w miastach dochodzi do 40%).
Czytaj więcej...

W obronie wolności ! Czwartek, 23 Września 2010

W apelu „Cała Polska Chroni Dzieci” z czerwca br. Fundacja Mamy i Taty ostrzegała, że radykalne środowiska polityczne i homoseksualne dążą do ograniczenia w Polsce wolności, w tym wolności słowa.
Czytaj więcej...

Cała Polska zbiera podpisy dla Mamy i Taty ! Piątek, 18 Czerwca 2010

W tym tygodniu zaapelowaliśmy o wsparcie w zbieraniu podpisów do blisko 40 organizacji i stowarzyszeń społecznych, związkowych, wychowawczych oraz 11 największych związków wyznaniowych i kościołów. TWOJE ŚRODOWISKO TEŻ MOŻE NAM POMÓC!
Czytaj więcej...