pomóż mamie i tacie

Wiadomości

Organizacje kobiece zawiadamiają szefa PE o dyskryminacyjnych praktykach FEMM Wtorek, 23 Maja 2017

Organizacje kobiece oraz prorodzinne wystosowały do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego pismo wskazujące na dyskryminacyjne praktyki Komisji PE ds. Kobiet i Równouprawnienia (FEMM). Delegacja FEMM zorganizowała w Warszawie spotkanie z organizacjami kobiecymi, jednak zaprosiła na nie jedynie feministki i działaczki LGBT. Polki skarżą się Przewodniczącemu PE na dyskryminację i wykluczające praktyki FEMM.
Czytaj więcej...

Dziękujemy Piątek, 28 Kwietnia 2017

Tym z Was, którzy już przekazali nam 1% podatku bardzo dziękujemy. Tym, którzy wypełniają PIT-y życzymy cierpliwości i prosimy o wsparcie. Bez Was funkcjonowanie Fundacji Mamy i Taty jest niemożliwe.
Czytaj więcej...

Wielkanocne Życzenia od Fundacji Mamy i Taty Czwartek, 13 Kwietnia 2017

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Fundacji, Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę Wam zdrowia i radości, odetchnięcia od obowiązków zawodowych. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w dobrej atmosferze. Cieszmy się ze Zmartwychwstania Chrystusa. Przeżyjmy te Święta wspólnie w gronie rodziny i znajomych. Pozdrawiam Was w imieniu swoim i współpracowników, Marek Grabowski Prezes Fundacji Mamy i Taty
Czytaj więcej...